יום ד', יג’ באדר ב' תשע”ט

חברים, כל מי מאיתנו שרוקד או מנגן, יודע כי תהליך יצירה- הלחנה או כוראוגרפיה- דורש עומק ומעניק מימד נוסף לתהליך העיסוק באומנות.גם כל מי שאוהב לקרוא, יודע כי אתגר הכתיבה שונה ודורש מאמץ אינטלקטואלי ורגשי עמוק יותר. אני מניח שרבים מכם "חוטאים" בתהליך היצירה- בין אם במחול, במוסיקה או בכתיבה. חוטאים, כיוון שרובנו ממהרים לאפסן את החומרים במגירה ולא מעזים לחשוף ולהיחשף. השנה תתקיים תחרות סיפור קצר בביה"ס. הודעה על כך קיבלתם כבר בפתיחת שנה"ל. אני מזמין תלמידים, מורים והורים לכתוב או להוציא מהמגרה את הסיפור הקצר הטוב ביותר שלכם, ולהגישו לתחרות הבית ספרית. מי שעדיין לא כתב, מוזמן להתנסות בכך בחודש הקרוב. הכללים יהיו ברוח התחרות המתקיימת בעיתון "הארץ" מדי שנה: המשתתפים ישלחו סיפור אחד בלבד, שאורכו לא יעלה על 2500 מילים, ויגישו אותו מודפס בתוך מעטפה לסימה ללא שם על הדפים. סימה תרשום פרטים מזהים, והם ישארו חסויים בפני חבר השופטים. חבר השופטים יורכב מצוות מורי ספרות ומתלמידים בולטים במקצוע. התאריך האחרון להגשה: ט"ו בשבט, 4-5 בפברואר, ימי חלוקת התעודות. בסוף החודש נערוך הפסקה פעילה בה נכריז על הזוכים ונעניק פרסים, ונעודד את הכותבים לשלוח את הסיפורים לתחרות של עיתון "הארץ". בהצלחה, טל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לקראת חג החנוכה,שכבת ח' אירגנה פעילות מרהיבה ומהממת❤שיהיה לכולם.ן חג שמח מלא באור, שמחה ואהבה
 
 
היום הורוד, להעלאת המודעות לסרטן השד. כבכל שנה, חגגנו את היום הורוד, להעלאת המודעות לסרטן השד. רבקה הובילה כמו תמיד את הפרויקט האדיר הזה, לצד שכבת יב'- מחזור נ"ז.כל הכסף שנאסף, נתרם למחלקה האונקולוגית בבית החולים "שערי צדק".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חודש אוקטובר הוא חודש מודעות סרטן השד ברחבי העולם. זו השנה השישית שאנו מציינים זאת בתיכון. שכבת יא', בהובלתן של רבקה והמחנכות- מירה ויולי, ארגנה הפסקה פעילה שכל מטרתה היא העלאת המודעות למחלה וגיוס כספים על ידי מכירת מאפים ורודים, תחנות פעילויות ותערוכת חזיות מקושטות על ידי התלמידים. כל הכספים שנאספו ייתרמו למחלקה האונקולוגית בשערי צדק, אליה מגיעים התלמידים לביקור פעמיים בשנה. כל הכבוד!!!
 
 
 
 
שכבת יב נרתמת לשמח את החולים בפורים
 
 
" כל הכבוד לנציגי מועצת התלמידים על היוזמה לאסוף מזון למען כוחות הבטחון וכמובן לכל מי שתרם"
 
 
תחילתה של מסורת
 
 
Building bridges of understanding.
 
 
קורות מגמת הסטוריה
 
 
התנדבות שכבת ז'
 
 
תזמורת תמיכה
 
 
הקשב שכבת י"א
 
 
יום מודעות לסרטן השד
 
 
שילוב של מדע, מידע וחוויה
 
 
יום שיא בחטיבה העליונה
 
 
כיתת אומן שנערכה ב 9/9/14