יום ד', טו’ באדר א' תשע”ט

תלמידי מגמת המחול של תיכון האקדמיה - כיתות ז׳ עד יב׳ ובוגרים - מוזמנים להצטרף לחוזרים לרקוד! קורס מחול אינטנסיבי של תיכון האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים.- - 12-23 באוגוסט, 2018 - -מיטב המורים מגיעים אל התיכון מדי שנה כדי ליצור את התוכנית המקצועית ביותר ולהכין את התלמידים לקראת החזרה לשנת הלימודים. ** הנחה משמעותית לנרשמים עד ה- 30 ביוני ** להרשמה- הקליקו כאן עקבו אחרינו בדף הפייסבוק ובאינסטגרם לעדכונים (פייסבוק: goo.gl/qHdkrD / אינסטגרם: goo.gl/N1e7BX)לפרטים נוספים צרו קשר עם אילן: 052-8640343 או טל: 052-5247802

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לקראת חג החנוכה,שכבת ח' אירגנה פעילות מרהיבה ומהממת❤שיהיה לכולם.ן חג שמח מלא באור, שמחה ואהבה
 
 
היום הורוד, להעלאת המודעות לסרטן השד. כבכל שנה, חגגנו את היום הורוד, להעלאת המודעות לסרטן השד. רבקה הובילה כמו תמיד את הפרויקט האדיר הזה, לצד שכבת יב'- מחזור נ"ז.כל הכסף שנאסף, נתרם למחלקה האונקולוגית בבית החולים "שערי צדק".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חודש אוקטובר הוא חודש מודעות סרטן השד ברחבי העולם. זו השנה השישית שאנו מציינים זאת בתיכון. שכבת יא', בהובלתן של רבקה והמחנכות- מירה ויולי, ארגנה הפסקה פעילה שכל מטרתה היא העלאת המודעות למחלה וגיוס כספים על ידי מכירת מאפים ורודים, תחנות פעילויות ותערוכת חזיות מקושטות על ידי התלמידים. כל הכספים שנאספו ייתרמו למחלקה האונקולוגית בשערי צדק, אליה מגיעים התלמידים לביקור פעמיים בשנה. כל הכבוד!!!
 
 
 
 
שכבת יב נרתמת לשמח את החולים בפורים
 
 
" כל הכבוד לנציגי מועצת התלמידים על היוזמה לאסוף מזון למען כוחות הבטחון וכמובן לכל מי שתרם"
 
 
תחילתה של מסורת
 
 
Building bridges of understanding.
 
 
קורות מגמת הסטוריה
 
 
 
 
התנדבות שכבת ז'
 
 
תזמורת תמיכה
 
 
הקשב שכבת י"א
 
 
יום מודעות לסרטן השד
 
 
שילוב של מדע, מידע וחוויה
 
 
יום שיא בחטיבה העליונה
 
 
כיתת אומן שנערכה ב 9/9/14