יום ד', טו’ באדר א' תשע”ט
09:44 (17/10/18) יואב שועלי
תיכון האקדמיה למוסיקה ולמחול ממוקם בבניין החדש ע"ש יונס וסוריה נזריאן בקמפוס גבעת רם, בסמוך לבניין הראשי של האקדמיה. בית הספר הוא שש-שנתי, נוסד בסוף שנות ה-60 על מנת להכשיר תלמידים מוכשרים בתחומי המוסיקה והמחול.
קרא עוד...
בית הספר שלנו הוא בית ספר מוביל בארץ בתחומי המוסיקה והמחול. יחד עם זאת, איננו מוותרים על התחום העיוני, דבר שבא לידי ביטוי בהישגים גבוהים ביותר בבחינות בגרות ובאוירה לימודית יוצאת דופן.
קרא עוד...
מגמת המחול של תיכון האקדמיה למוסיקה ומחול הינה מן הגדולות והמשובחות בארץ. למגמה, שהיתה הראשונה מסוגה בארץ, הסטוריה מפוארת של חינוך מחולי מעולה, שבזכותו נהנות להקות בארץ ובחול מרקדנים מצוינים. הלימודים כוללים הן שיעורים עיוניים בנושאים כגון: תולדות המחול, מוסיקה למחול ואנטומיה יישומי והן שיעורים מעשיים בסגנונות: בלט קלאסי, מחול מודרני, אימפרוויזציה, קומפוזיציה, ג'אז, סדנאות רפרטואר ועוד.
קרא עוד...
מגמת המוסיקה בתיכון האקדמיה למוסיקה ולמחול היא מהגדולות והמשובחות בארץ. למגמה, כמו לתיכון עצמו, היסטוריה מפוארת של חינוך מוסיקלי משובח, המשלב השכלה עיונית רחבה בתחומי המוסיקה עם אפשרות לפתח את הכישרון האישי בשירה, או בנגינה ולהשתתף בגופי ביצוע מגוונים. צוות המורים במגמה מנוסה ביותר, ומצליח להביא כל תלמיד ותלמיד למיצוי מלא של כשרונו המוסיקלי.
קרא עוד...
התלמידים במגמת המוסיקה מוזמנים להצטרף למגוון רחב של הרכבים ביניהם שתי מקהלות, הרכבי ג'אז ותזמורת כלי הנשיפה.
קרא עוד...
התוכנית החינוכית-חברתית בביה"ס בנויה לאורך שש שנותיו של התלמיד בביה"ס, כך שכל תלמיד יחווה ויכיר סוגים שונים של פעילויות תרבות וערכים מכיתה ז' ועד כיתה י"ב, בהתאם לגילו ולתכנים הרלוונטיים לשלב ההתבגרות הו הוא נמצא.
קרא עוד...
מהי הרמה העיונית בבית הספר? מהי הרמה האמנותית? איך מתמודדים התלמידים עם הלחץ הרב? תשובות לשאלות שכיחות.
קרא עוד...